روایت اول: تیزر


آلبوم اینسترومنتال اشکان، شامل موزیک های الکترونیک ساخت خودش، قرار است به زودی اکران شود. این چهارمین آلبوم آشکان است که منتشر می‌شود. از این آلبوم هیجان انگیز فعلا حرفی نمی‌زنم تا به موقع بررسی کنیم. برای آلبوم اشکان قرار است که ۳تیزر ساخته شود. یکی از تیزرها  ترکیب تصاویری از اشکان در طبیعت و شهر است. این‌ها مقدمه‌ای بود برای دیروز که با اشکان، برای گرفتن راش‌های شهری و صدابرداری  چند ساعتی در شهر بودیم.
اشکان تمام کارهای ساخت موزیک را در یک استودیوی زیرزمینی انجام می‌دهد. استودیویی با سبک و سیاق بچه‌های هیپ هاپ و یک مجموعه دیوانه کننده‌ی استیکر، از آرتیست‌های ایرانی.

کم کم اشکان  با استایل خاص و هیپ‌هاپی خودش آماده شد. مثل همیشه با وسواس و مرتب.

به پارکی رفتیم که مناسب کار ما بود. هر راش فقط ۶،۵ ثانیه نیاز به تصویر برداری داشت. دوربین گوپرو و کار گذاشتم و اشکان مشغول به کار شد.

به طور قطع اشکان یک دیدوانه به تمام معناست. دیوانه‌ی موسیقی و صدا. زندگی اشکان با موزیک گره خورده. حتی وسط پارک و موقع کار باید صدای موزیک باشد.

برای من اشکان، مصداق تمام و کمال آرتیستی‌است که معنی زندگی‌اش را پیدا کرده. خواسته‌اش از زندگی را می‌داند. تمام تمرکز و انرژی‌اش وقف هیپ‌هاپ و موسیقی شده.

ABOUT ME

                         


Shervin Shirkoobi

social Documentary Photographer.